با حول و قوه الهی، سومین کنفرانس زیست‌شناسی سامانه‌های ايران در تاریخ 8 و 9 اسفند ماه 1396 با محوریت و حمایت همه جانبه ستاد توسعه زیست‌فناوری با سبکی متفاوت و با مشورت‌های فراوان با متخصصین دلسوز و به منظور فراهم آوردن شرایط لازم برای ورود متخصصین و پژوهشگران کشور به این عرصه راهبردی در دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد.
هر چند در توسعه زیست‌شناسی مولکولی در طی چند دهه گذشته، موفقیت‌های خوبی به لحاظ تربیت نیروی انسانی متخصص، تولید علم، تولید محصول و تجاری‌سازی در کشور بدست آمد، لیکن در نهادینه کردن و توسعه انقلاب جدید زیست‌فناوری که از سال 2000 میلادی بعد از اتمام پروژه ژنوم انسان، تحت عنوان زیست‌شناسی سامانه‌ها شروع شده، توجه و اقدامات لازم در کشور صورت نگرفته است.
کنفرانس سوم با محوریت ستاد، رخداد مهمی در عرصه زیست‌فناوری کشور خواهد بود و تلاش مسئولین کنفرانس بر این است تا با حضور فعال فرهیختگان و علاقمندان زیست‌فناوری کشور در طی دو روز سخنرانان کلیدی بین‌المللی و ملی در حوزه‌های مختلف پزشکی، صنعت، کشاورزی و علوم زیستی در مورد زمینه‌های تخصصی مربوطه به ارائه دستاوردها بپردازند. کارگاه‌های آموزشی تخصصی و ارائه مقالات به صورت شفاهی و پوستر نیز در کنار برنامه‌های اصلی کنفرانس خواهد بود.
امید است بعد از این کنفرانس، با جلب نمودن نظر مسئولین و متخصصان، گفتمان زیست‌شناسی سامانه‌ها در بین پژوهشگران مرتبط با این تخصص رونق بیشتری پیدا کند، ضمن آنکه مسئولین نیز در تامین بودجه ایجاد یک مرکز پژوهشی ملی و آزمایشگاه‌های ملی اقدام لازم را بعمل آورند. ارائه نظرات و پیشنهادهای شما عزیزان متخصص در این خصوص موجب تقدیر و تشکر خواهد بود. ضمنا شرکت کلیه متخصصین، صاحب نظران و پژوهشگران زیست‌فناوری دوراندیش و آینده نگر به این کنفرانس توصیه می‌شود. 

نقشه ی محل برگزاری همایش

اخبار سایت

جهت دریافت فرمت پوستر، کلیک کنید. نویسندگانی که تمایل به ارائه پوستر خود به زبان انگلیسی دارند لطفا پوستر خود را در همان قالب پوستر فارسی با قلم times new roman سایز 20 تهیه نمایند.

اولین نشست رسمی کمیته علمی و راهبری کنفرانس با حضور دکتر قانعی رئیس ستاد توسعه زیست فناوری و رئیس کنفرانس، دکتر شجاع الساداتی دبیرعلمی کنفرانس، امروز در محل ساختمان معاونت علمی ریاست جمهوری برگزار گردید.

مهلت ثبت نام در کارگاه ها، تا پایان 30 بهمن تمدید شده است.

برنامه دو روزه همایش اعلام شد. برای دریافت برنامه دو روزه همایش، کلیک کنید.
 
پیام ریاست محترم کنفرانس و رئیس ستاد توسعه ی زیست فناوری معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، دکتر مصطفی قانعی
🎙مصاحبه خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران( ایرنا) با دکتر شجاع الساداتی دبیر علمی سومین کنفرانس زیست شناسی سامانه های ایران.

کنفرانس زیست شناسی سامانه های ایران، در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (isc) به کد اختصاصی 80703-96170 نمایه گردید.

فراخوان شرکت در سومین کنفرانس زیست شناسی سامانه های ایران. برای دریافت آن کلیک کنید.

به اطلاع دانشجویان و استادان عزیز می رساند مهلت ارسال مقالات تا پایان 20 آذر 1396 تمدید شده است. بدیهی است، این تاریخ، آخرین مهلت ارسال مقالات است و مجددا تمدید نخواهد شد.

 

حمایت کنندگان


  •  
 

تاریخ‌های مهم

  • آخرین مهلت ارسال مقالات: 20 آذر
  • تاریخ برگزاری: 8 و 9 اسفند

پوستر همایش

کانال تلگرام

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سومین کنفرانس زیست‌شناسی سامانه‌های ایران ؛ 8 و 9 اسفند ماه 1396 می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2024 All Rights Reserved | The 3rd Iranian Conference on Systems Biology

Designed & Developed by : Yektaweb